Pustki na ulicach, nie oznaczają braku zapotrzebowania Polaków na wiele usług. Dlatego rozwiązaniem jest prowadzenie działalności w sieci, z wykorzystaniem najnowszej technologii.

MeetU oferuje za darmo narzędzie do umawiania i przeprowadzania wideo rozmów z klientami, bezpośrednio na stronach internetowych firm, które chcą przejść na online.

Zapewne wielu lekarzy, prawników, księgowych, terapeutów i wszelkiego rodzaju doradców myśli o oferowaniu porad internetowych. Warto jednak pamiętać, że konsultacje udzielane przez portal społecznościowy czy telefon, nie budzą zaufania klientów.

„Około 80% informacji, jakie zbieramy o otoczeniu, pochodzi z tego, co widzimy. Tak wynika z badań porównawczych percepcji otoczenia przez poszczególne zmysły człowieka” – przypomina biolog, Paweł Marciniak.

A za pomocą wideo rozmów, można kontynuować wcześniej rozpoczętą współpracę z klientami. Ale też, właśnie w ten sposób, można zrobić dobre wrażenie na potencjalnych nowych klientach, by zwiększyć prawdopodobieństwo dalszej współpracy z nimi. Tym bardziej że nowe technologie umożliwiają kontakt ze specjalistą z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Generowanie spotkań z poziomu strony internetowej to najprostszy schemat działania w czasie pandemii. A instalacja takiej technologii na www doradcy, księgowego czy lekarza jest niezwykle szybka i daje wiele nowych możliwości” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Rozwiązaniem jest tu wtyczka na stronie internetowej. Widget umożliwia umówienie się na wideo rozmowę w dogodnym dla klienta terminie. Wdrożenie takiego rozwiązania może dać też przewagę na przyszłość. Opcja konsultacji online daje szansę pomocy osobom, które dotychczas były poza zasięgiem geograficznym danego specjalisty.

„Zapotrzebowanie na taką technologię jest ogromne, stąd zdecydowaliśmy się udostępnić nasz widget za darmo na miesiąc i to bez opłaty za instalację. Mamy nadzieję, że choć trochę pomoże to polskim firmom, w tych trudnych czasach” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Tym bardziej że jak podkreślają ekonomiści, pandemia zmieni całą gospodarkę i sposób działania większości przedsiębiorców i firm. Może więc przejście na pracę online, okaże się rozwiązaniem korzystnym nie tylko na teraz, ale i na dłuższą przyszłość.

Kategorie: Blog MeetU