Zobaczcie przykład Dominiki, która w prosty sposób zdobyła nowych klientów nie wychodząc z domu. Jak to zrobiła, jakich narzędzi użyła i ile wydała pieniędzy?

Dominika Bimkiewicz prowadziła dotychczas treningi personalne w jednym z poznańskich klubów fitness. Kiedy wprowadzono ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, większość Jej klientów nie zdecydowała się przenieść treningów na online. Argumenty były różne:


„nie czują się przed kamerką”
„boją się o finanse”
„nie mają sprzętu/programu do video rozmów”

Skądś to znasz?

Co zrobiła Dominika?

 1. Tydzień otwarty
  Na swojej stronie internetowej www.bimkiewicz.pl, Dominika ogłosiła tydzień otwarty, a więc codziennie 4 bezpłatne treningi fitness po 30 minut.
 2. MeetU
  Dominika zainstalowała na stronie wtyczkę MeetU (więcej na https://meetu.pl/), do rezerwacji godziny treningu w kalendarzu. Klienci, którzy zapisywali się na zajęcia otrzymywali od razu na maila link do połączenia video online.

Jak się wypromowała?

 1. OLX w nowy sposób
  Dominika opublikowała ogłoszenie na portalu OLX informując o Tygodniu Otwartym. Ogłoszenie zostało wsparte pakietem płatnym na OLX i obejrzało je 13 600 osób!
 2. Networking, czyli akcja ze znajomymi
  Dominika poprosiła znajomych o poinformowanie o Tygodniu Otwartym na swoich kanałach mediów społecznościowych (Instagram i Facebook). O ofercie Dominiki opowiedziała na swoim InstaStories między innymi Paula Jagodzińska, blogerka modowa trenująca z Dominiką.

Jakie poniosła koszty?

Na ogłoszenie OLX Dominika wydała 174,10 zł. A wtyczka MeetU za pierwszy miesiąc jest darmowa.

Razem Dominika zainwestowała więc 174,10 zł i włożyła trochę wysiłku w rozpromowanie siebie u znajomych.

Dlaczego wtyczka MeetU?

MeetU działa bezpośrednio na Twojej stronie www. Klient przez prosty kalendarz wybiera termin treningu …i już! Jest umówiony. Link do połączenia video otrzymuje na skrzynkę e-mail. Nie potrzebuje dodatkowego programu, a wszystko po prostu działa!

W kolejnym kroku do MeetU możesz zintegrować płatności online. Wtedy Twoi klienci zapisując się na termin mogą od razu zapłacić. MeetU jako rozwiązanie profesjonalne daje również wyższą jakość połączeń od popularnych komunikatorów.

Zobacz jak zainstalować wtyczkę MeetU: https://meetu.pl/

Kategorie: Blog MeetU