Ograniczenia poruszania się, związane z pandemię, nie oznaczają braku zapotrzebowania na konsultacje finansowe Polaków. Dlatego doradcy podatkowi i inwestycyjni oraz księgowi przechodzą na pracę online z klientami. Tym bardziej, że na rynku pojawiła się nowa technologia, która ułatwia pozyskanie nawet nowych klientów, w czasach, w których mogą pojawić się finansowe wątpliwości czy kłopoty.   

A może to właśnie teraz, w czasie pandemii, porady finansowe są najbardziej potrzebne? Trzeba jednak pamiętać, że konsultacje udzielane przez portal społecznościowy czy telefon, nie budzą zaufania klientów.

„Około 80% informacji jakie zbieramy o otoczeniu pochodzi z tego, co widzimy. Tak wynika z badań porównawczych percepcji otoczenia przez poszczególne zmysły człowieka” – przypomina biolog, Paweł Marciniak.

Za pomocą wideo rozmów można kontynuować wcześniej rozpoczętą współpracę z klientami. Ale można też, właśnie w ten sposób, zrobić dobre wrażenie na potencjalnych nowych klientach, by zwiększyć prawdopodobieństwo dalszej współpracy z nimi. Tym bardziej, że nowe technologie umożliwiają kontakt ze specjalistą z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Generowanie spotkań z poziomu strony internetowej to najprostszy schemat działania w czasie pandemii. A instalacja takiej technologii na www doradcy czy księgowego jest niezwykle szybka i daje wiele nowych możliwości” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Rozwiązaniem jest tu wtyczka na stronie internetowej. Widget umożliwia umówienie się na wideo rozmowę w dogodnym dla klienta terminie. Wdrożenie takiego rozwiązania może dać też przewagę na przyszłość. Opcja konsultacji online daje szansę pomocy osobom, które dotychczas były poza zasięgiem geograficznym danego specjalisty.

Wśród dostępnych rozwiązań technologicznych jest Widget MeetU, którego koszt na pierwszy miesiąc działania wynosi 0zł. Nie ma bowiem opłaty abonamentowej na start, ani kosztów instalacji wtyczki na www.

Zobaczcie więcej na https://meetu.pl/#!

Kategorie: Blog MeetU

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *